رستوران های کیش

یکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت 12:24

رستوران کلبه درویش کیش

kolbeh.jpg

رستوران کلبه درویش کیش یکی از رستوران های سنتی جزیره نقره فام کیش است که در فضایی آرام و دلنشین در کنار ساحل زیبای کیش از گردشگران تور کیش پذیرایی می کند.این رستوران بیشتر شبیه سفره خانه است که در نزدیکی کشتی یونانی قرار دارد و انواع غذاهای لذیذ در این رستوران سرو می شود.

آدرس : ساختمان ساحلی دو ، جاده جهان بعد از کشتی یونانی

 

رستوران خوان سالار کیش

khansalar.jpg

رستوران خوان سالار کیش در سال 1350 در جزیره زیبای کیش قرار دارد.این رستوران زیبا که از پرسابقه ترین رستوران های ایران است  انواع غذاهای ایرانی ،فرنگی و دریایی با کیفیت خوب سرو می شود. این رستوران دارای یک سالن غذا خوری بزرگ می باشد و دارای محیطی آرام و دل انگیز برای مسافران  تور کیش سرو غذا است کارکنان رستوران بسیار خوش برخورد می باشند.

آدرس:کیش، روبروی بازار پانیذ بازارچه حافظ

رستوران فودلند کیش

foodland.jpg

 رستوران فودلند کیش با وسعت 2500 متردر سال 1389 افتتاح شده و در نزدیکی کناره کیش ، ساحل مرجان و بازار بزرگ مرجان قرار دارد.در این رستورا ن بیش از 100 نوع  غذا با کیفیت عالی سرو می شود.فضای این رستوران بزرگ، دو کافی شاپ مجزا نیز طراحی شده است، یک کافی شاپ لوکس جهت سرو انواع بستنی، نوشیدنی های سرد و گرم و یک کافی شاپ مراکشی با نام "لیالی" به همراه پذیرایی چای و قلیان که پس از سرو غذا در تالارهای اصلی به راحتی نمی توان از کنار آنها گذشت. این رستوران یکی از 4 ستوران برتر جزیره کیش است که در اختیار مسافرانتور کیش قرار می دهد.

foodland2.jpg

 

 

رستوران اسپاگتی کیش

khaneSpageti.png

رستوران اسپاگتی کیش در جزیره زبیای کیش قرار دارد. این رستوران علاوه بر غذاهای ایرانی غذاهای ایتالیایی را برای مسافرانتور کیش هم سرو می کند و دارای موسیقی زنده می باشد..قیمت غذا در این رستوران متوسط می باشد. رستوران اسپاگتی کیش دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی, رزرو میز برای مراسم است .

khaneSpageti1.jpg

آدرس : کیش ، هتل پارمیس

رستوران نهنگ سفید کیش

NahangSefid.jpg

رستوران نهنگ سفید کیش انواع غذا‌های ایرانی و دریایی را با کیفیت عالی به مسافران تور کیش ارائه می کند. پذیرایی با محصولات دریایی به دلیل تنوع صید در آب های اطراف جزیره کیش در بیشتر رستوران ها انتخاب اول مسافران کیش است. در جزیره کیش رستوران ها در دو نوع متفاوت وجود دارد یکی رستوران های همراه با موزیک زنده و دیگری رستورانهای معمولی است. مسافران تور کیش می توانند از این رستوران لذت ببرند.

مطالب مرتبط:

 تور کیش خرداد 96    

تور کیش تابستان 96 

تور کیش تیر 96 

تور کیش مرداد 96 

تور کیش شهریور 96

تور کیش از شیراز

تور کیش از اصفهان

تور کیش از تبریز

تور کیش از مشهد

تور کیش از کرمانشاه

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.