هتل های 5 ستاره آنتالیا

یکشنبه 11 تیر 1396 ساعت 12:26

هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا

هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا در منطقه گردشگری کمر شهر آنتالیا قرار دارد.هتل ترکیز در مجاورت دریای اژه و کوهستان پیمان دارد.این هتل 5 ستاره به مناطق تاریخی و توریستی شهر تاریخی فاسیلیس ، شهر اولیمپوس و مرکز غواصی سه جزیره در تقرب این هتل می باشد. از هتل الی شهر آنتالیا ۲۵ کیلومتر ، لغایت فرودگاه بین المللی آنتالیا ۴۰ کیلومتر ، لغایت مرکز کمر ۲۵ کیلومتر و تا منطقه بلدیبی پیاده ۵ دقیقه فاصله دارد.این هتل دارای کناره اختصاصی می باشد.این هتل حائز 181 اتاق می باشد که دربرگیرنده اتاق های استاندارد، سوئیت می باشد و تمامی اتاق ها حائز بالکنی اختصاصی رو به طبیعت می باشد. اتاق ها دارای چیدمانی شیک و منحصر به فرد است.مسافران تور آنتالیا با انتخاب این هتل سفر خوشی را سپری می کنند.

امکانات هتل ترکیز بلدیبی آنتالیا :

 سالن بدنسازی مجهز ، استخر های سرپوشیده و روباز ، سرسرهای مهیج ، سونا و جکوزی ، حمام ترکی و بخار ، زمین تنیس ، پرتاب دارت ، پینگ پنگ ، تیر اندازی ، تفنگ بادی ، والیبال ساحلی ، بسکتبال ، ایروبیک ، ژیمناستیک آبی ، واتر پلو ، بولینگ ، اسپا ، آرایشگاه و سالن زیبایی ، ماساژ و.. می باشد که شما گردشگران تور آنتالیا  در این هتل لحظات نکویی را سپری می کنید.

جهت خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از پسندیده ترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 هتل لیماک لیمرا آنتالیا

 هتل لیماک لیمرا آنتالیا از هتل های باشکوه منطقه کمر آنتالیا است که سرویس دهی این هتل بصورت UALL می باشد.این هتل 5 ستاره لوکس در زمینی به مساحت 140000 مترمربع در سال 1998 گشایش شده است. هتل لیماک از نظر موقعیت مکانی 60 کیلومتری شهر آنتالیا و 70 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار دارد.این هتل در دامنه کوه تاریخی المپوس و در سمت راست آن دریا واقع شده است . این هتل شیک در مجموع 867 اتاق که دربرگیرنده اتاق های استاندارد،خانوادگی،سوئیت می باشد . تمامی اتاق ها دارای خدمات بی همتا و طراحی نوین دارند و دربرگیرنده کنار اختصاصی است. هتل خدمات منحصربه فردی را به گردشگران تور آنتالیا ارائه می دهد که شما گردشگران عزیز با ماندن در این هتل خاطرات به یاد ماندنی را در ذهن خود بسپارید.

امکانات هتل لیماک لیمرا آنتالیا :

10 رستوران،کافه،استخر سر پوشیده و سرباز،پارک آبی،کلوپ کودکان، استخر کودکان، سونا و جکوزی، اتاق ویژه معلولین،کافی شاپ،سینما،سالن بدنسازی،پینگ پنگ،اتاق ماساژ، زمین تنیس و... در برگزیدن مسافران تور آنتالیا پیمان می دهد.

جهت رزرو و خرید  تور آنتالیا  و اطمینان حاصل کردن از مناسب ترین قیمت ها  با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

 

هتل رویال وینگز آنتالیا

هتل رویال وینگز آنتالیا 5 ستاره در منطقه لارا آنتالیا پیمان دارد. این هتل لوکس در سال 2005 در زمینی به مساحت 72 هزار متر افتتاح شده است و  تا دریای مدیترانه 500 متر، فرودگاه بین المللی 16 کیلومتر و تا مرکز شهر 27 کیلومتر فاصله دارد.هتل رویال وینگز از 457 اتاق برپایی شده و  طراحی اتاقها مدرن چوبی است و دارای خدماتی نظیر تلویزیون صفحه تخت، مینی بار،تهویه مطبوع،بالکن اختصاصی رو به طبیعت و... به گردشگران تور آنتالیا ارائه می دهد.

امکانات هتل رویال وینگز آنتالیا:

پارک آبی ، 9 سرسره آبی ، یک استخر با موج مصنوعی،استخر کودکان،رستوران ( انواع غذاهای چینی،ترکی، ایتالیایی و دریایی)،کافه،بار،حمام ترکی، حمام بخار فنلاندی، جکوزی، ماساژ ، زمین تنیس، والیبال ساحلی، بسکتبال، فوتبال، واترپلو، تیراندازی با کمان و بولینگ در دسترس گردشگران تور آنتالیا  است.

 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

هتل سندر آنتالیا

 هتل سندر 5 ستاره در آنتالیا بنا شده است. این هتل زیبا در کناره دریای مدیترانه قرار دارد.از نظر موقعیت مکانی از هتل تنها 80 متر تا ایستگاه اتوبوس، تا فرودگاه یازده کیلومتر و تا دروازه ی هادریان ۱٫۳ کیلومتر فاصله دارد.گردشگران تور آنتالیا با اقامت در این هتل سفر به یاد ماندنی را سپری می کنند.

امکانات اتاقها:

هتل سندر از ۱۵۶ اتاق تشکیل شده است که تمامی اتاق ها رنگ آمیزی آن شاد هستد و مطابق با سلیقه مسافران است .تمامی اتاق های هتل دارای خدماتی نظیر سیستم تهویه مناسب، تلویزیون ،بالکن اختصاصی رو به طبیعت، گاوصندوق ، مینی بار و روم سرویس۲۴ ساعته و... می باشد. این هتل ۵ ستاره بهترین اقامتگاه برای گردشگران تور آنتالیا می باشند .

امکانات هتل سندر آنتالیا:

سونا و حمام ترکی ، نگهداری کودکان،صرافی،مرکز بدنسازی ، بیلیارد ، پینگ پنگ و زمین بازی ویژه کودکان و.... مسافران تور آنتالیا با اقامت در هتل سندر آنتالیا می توانند لحظات خوشی داشته باشند. 

جهت رزرو و خرید تور آنتالیا و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا 

هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا 5 ستاره در منطقه ساحلی بلک آنتالیا قرار دارد. این هتل لوکس در شمار هتل های ساحلی آنتالیا قرار دارد.از نظر موقعیت جغرافیایی این هتل  ۲۰۰۰۰۰ متر مربع جنگل های انبوه کاج ، ساحلی شنی و آب های زلال و شفاف دریای مدیترانه احاطه شده است . از این هتل شیک تا مرکز شهر آنتالیا ۴۵ کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی آنتالیا ۳۵ کیلومتر می باشد .سرویس دهی این هتل بصورت  UALL می باشد. گردشگران  تور آنتالیا نوروز 96   که قصد رزرو هتل در هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا  را دارند رزرو هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا  را با توجه به امکانات بی نظیرش در ذهن داشته باشند.

امکانات اتاقها:

 

این هتل در مجموع 571 اتاق که شامل ( استاندارد ، خانوادگی ، دلوکس و سوئیت)  است که تمامی اتاق ها دارای طراحی و چیدمان شیک و مدرن می باسد و تمامی اتاق ها دارای خدماتی نظیر مبلمان شیک،تهویه مطبوع،رنگ امیزی شاد،لاندری ،مینی بار،وان و... در اختیار گردشگران تور آنتالیا نوروز 96 قرار می دهد . دارای بالکن اختصاصی رو به فضای سبز است .امکان دسترسی مستقیم از برخی اتاق ها به استخر و باغ نیز فراهم شده است و مسافران تور آنتالیا نوروز 96 در این هتل احساس آرامش می کنند.

امکانات هتل کرنلیا دیاموند آنتالیا :

زمین گلف ، زمین تنیس ، 8 استخر روباز و سرپوشیده ، سونا و جکوزی ، ماساژ و اسپا ، حمام ترکی و بخار ، مرکز سلامت و آبگرم ، سالن بدنسازی ، ورزش های آبی ، سرویس نگه داری از کودک ، فوتبال ،  بولینگ ، بیلیارد ، تخت های حمام آفتاب ،صرافی ، خدمات کپی و فکس ، تهویه ، گاوصندوق ، انبار بار و چمدان ، آسانسور ، مرکز تجاری ، فروشگاه ، پذیرش شبانه روزی ، ترانسفر فرودگاهی ، پارک آبی با سرسره هایی مختلف ، اجرای کنسرت و برنامه های شاد شبانه  ، ۱۰ بار و ۹ رستوران مجلل که دارای طراحی و غذاهایی متنوع و لذیذ بوده و مسافران تور آنتالیا نوروز 96 از این غذاها لذت میبرند.

 جهت رزرو  تور آنتالیا نوروز 96 با شماره  41954 -021 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید. 

 

مطالب مرتبط:

  تور آنتالیا تابستان 96

تور آنتالیا تیر 96  

تور آنتالیا مرداد 96   

تور آنتالیا شهریور 96  

تور آنتالیا نوروز 97  

تور آنتالیا از شیراز

تور آنتالیا از اصفهان

تور آنتالیا از مشهد

تور آنتالیا از کرمانشاه

تور آنتالیا از تبریز

 

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.